SBÍRKA NA NOVOU ROZHLEDNU HÝLAČKA – VÝZVA

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, OD ROKU 1976 JSEM ČLENKOU KLUBU ČESKÝCH TURISTŮ, BĚHEM LET VÍCE ČI MÉNĚ AKTIVNÍ, ALE STÁLE ČINNOU. kDYŽ SHOŘELA ROZHLEDNA HÝLAČKA, TAK MI BYLO MOC LÍTO, ŽE JSEM JI SKUTEČNĚ NIKDY NENAVŠTÍVILA, AČKOLIV JSEM PROŠLA HODNĚ ZNAČENÝCH TURISTICKÝCH TRAS.
VÍTÁM VELICE PRÁVĚ ODSTARTOVANOU AKCI – VEŘEJNOU SBÍRKU NA ZNOVUOBNOVENÍ ROZHLEDNY A PŘISPĚJI NA BANKOVNÍ KONTO.

Lidé mohou příspěvky vhazovat do kasiček například v městském infocentru na Žižkově náměstí, v realitní kanceláři na třídě 9. května nebo v restauraci Střelnice či v potravinách nedaleko nádraží i v cukrárně v obchodním domě Dvořák.

Každý, kdo chce přispět, může peníze poslat na účet sbírky u ČSOB s číslem 249362410/0300.

Se stavbou pomůže i táborská radnice. Starosta města Jiří Fišer z uskupení Tábor 2020 nabídl, že radnice zorganizuje architektonickou soutěž na podobu nové rozhledny.